Srpen 2016

Hey! Say! JUMP LIVE TOUR 2014 Smart - CZ titulky

23. srpna 2016 v 21:37 | JPYamasuke |  Hey! Say! JUMP

Tohle DVD jsem chtěla dodělat už dneska, abych do konce prázdnin minimálně začala Zenkoku e JUMP cony, takže některé songy nemám přeložené komplet (na karaoketexty.cz), ale někdy se k nim snad dostanu :'D

CZ tiulky: MEGA
RAW: brendog1496 (Disc 1 u "Live Tour 2014 S3art")

Hey! Say! JUMP Live With Me in Tokyo Dome - CZ titulky

22. srpna 2016 v 13:34 | JPYamasuke |  Hey! Say! JUMP

Chtěla jsem Live With Me vydat společně se Smart conem, ale nejsem si jistá, jak dlouho mi to ještě potrvá dokončit, takže to radši rozděluju. Smart je hotový tak ze 60%.

CZ titulky: MEGA
RAW: brendog1496 (Disc 2 u "Live Tour 2014 S3art")

JUMParty 6 - CZ titulky

14. srpna 2016 v 22:12 | JPYamasuke |  Hey! Say! JUMP

JUMParty 6

Docela dlouho mi trvalo dokončit tyhle titulky. Holt když je člověk sám na překlad, časování, korekturu a stylování titulků, tak to není úplně jednoduchá záležitost. Nicméně titulky jsou dokončené a jsem na ně náležitě pyšná :D Pokud byste našli nějaké chyby, určitě mi dejte vědět. Jinak přeji příjemnou podívanou. S HSJ se člověk nikdy nenudí :D

CZ titulky: MEGA

FNS 27 23-24.7.2016

14. srpna 2016 v 20:57 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Tohle repostuju z Facebooku. Jedná se o mé dojmy z FNS 27hour TV 23-24.7.2016.

Grasshopper (2016) - CZ titulky

14. srpna 2016 v 20:56 | JPYamasuke |  Filmy

Grasshopper


Drama / Thriller
Japonsko, 2015, 119 min

Film vypráví příběhy tří lidí: Suzukiho, Kudžiry a Semiho. Suzuki je bývalý učitel, jehož přítelkyně byla zavražděna. To ho donutilo vzdát se své práce a přemýšlet o pomstě, a tak byl Suzuki nucen infiltrovat svět zločinců. Kudžira je profesionální zabiják, který své cíle zabíjí tak, že je donutí spáchat sebevraždu. Semi je taktéž profesionální zabiják, ale svých terčů se zbavuje pomocí nože.

Odkaz na film - ULOŽ.TO
Titulky - Akihabara

Hey! Say! JUMP LIVE TOUR 2015 JUMPing CARnival - CZ titulky

14. srpna 2016 v 20:56 | JPYamasuke |  Hey! Say! JUMP

Slavnostně oznamuji, že se mi konečně povedlo dokončit titulky k JUMPing CARnivalu! Třikrát hurá!
Musím říct, že je docela zvláštní vidět JUMP "mluvit česky". :D
Tohle DVD je můj úplně první překlad něčeho od Johnny's, kde se nevyskytují jenom texty písniček, takže mi je jasný, že tam nějaký chyby budou. Pokud najdete jakoukoliv chybku, dejte mi vědět. Jestli tam je něco vážně špatně přeloženo, tak mi to taky řekněte. Ráda se přiučím :)

Titulky (.ass) najdete ke stažení přes MEGA TADY.
Reuploadovaný RAW TADY.
Jsou načasované na RAW od jyj4everfan a jako anglický vzor jsem použila titulky od hy_gogatsu993 a 10_jump.

Přeji příjemnou podívanou.

Věříš v lásku na první pohled? Proč, nebo proč ne?

14. srpna 2016 v 20:39 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Tohle repostuju z Facebooku. Jedná se o reakci na otázku na ASKu.

Poslední příspěvek roku 2015

14. srpna 2016 v 20:38 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Poslední týden jsem tak nějak předběžně přemýšlela, o čem bych v posledním příspěvku tohohle roku na FB napsala. Nic moc mě nenapadlo, a tak jsem si říkala, že prostě počkám a budu psát až o tom, co mě v daný moment napadne. Tady jsem narazila na menší problém.
Hey! Say! JUMP měli včera a dneska koncerty, takže jsem celý dva dny strávila na Twitteru a jako by toho nebylo málo, Johnny's Countdown mě pak absolutně dorazil. V dobrém slova smyslu, samozřejmě. Mám plnou hlavu Johnny's, HSJ a hlavně teda Yamady. Takže pokud bych zrovna teď měla něco napsat, byla by to slohovka o mém fangirl životě a mám pocit, že minule to dopadlo podobně. :D Zkrátka si v hlavě musím poskládat celý ty úžasný dva dny a troufám si říct, že to byly jedny z nejlepších dnů roku. Nenapadá mě moc věcí, který by se jim dokázaly vyrovnat.
Musím se přiznat, že jsem se od začátku školního roku začala ve svém životě trochu ztrácet a hledat, ale kluci mi prostě každý a každičký den ukazují správnou cestu, po které mám v plánu se vydat. Cítím se, jako by mě teď nikdo nedokázal zastavit. Cítím, že svého současného životního cíle vážně můžu dosáhnout. Věřím, že když něco strašně moc chci a půjdu si zatím, tak se všechna přání a sny splní, i kdyby se měl stát zázrak.
Kluci přinesli do mého života nové světlo, ať si říká kdo chce, co chce. A až se mi znovu pokusí jistá osoba promlouvat do duše, jak nemám žádnou naději a jak mám řídit svůj život, tak se jenom pousměju nad tím, že ta osoba nepoznala takové štěstí a pocity jako znám já.
Tak jo, stalo se to, co jsem nechtěla. :D Je ale fakt, že jsem to mohla sama od sebe očekávat, no.

Na závěr vám teda všem přeju šťastný Nový rok. Ať se vám splní vaše sny, přání a touhy. Ať nikdy neztratíte důležitou motivaci a nesejdete z cesty, po které chcete v životě jít. Ať jste zkrátka šťastní.

Poslední příspěvek roku 2014

14. srpna 2016 v 20:35 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Tohle repostuju z Facebooku. Jedná se o poslední příspěvek v roce 2014.

Kindaichi Shonen no Jikenbo Gokumon Juku Satsujin Jiken (2014) - CZ titulky

14. srpna 2016 v 20:30 | JPYamasuke |  Filmy

Kindaichi Shonen no Jikenbo Gokumon Juku Satsujin Jiken


Komedie / Krimi / Mysteriózní Japonsko, 2014, 114 minut

Kindaiči se jeho přátelé se ocitají v Malajsii uprostřed deštného pralesa, kde dostávají speciální lekce, aby se zlepšili ve škole. Zde se odehraje série úmrtí. Kdo za nimi stojí a proč? Navíc se Kindaiči potkává se svým největším nepřítelem Takatóu Jóičim.

Odkaz na film - ULOŽ.TO
Titulky - Akihabara
Song - Hey! Say! JUMP - Ride With Me