FNS 27 23-24.7.2016

14. srpna 2016 v 20:57 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Tohle repostuju z Facebooku. Jedná se o mé dojmy z FNS 27hour TV 23-24.7.2016.


Chtěla jsem si po FNS dát pauzu, ale pak bych už nenapsala tenhle sloh, protože bych se k tomu asi nedokopala. Koneckonců to se mi minule povedlo s 24terebi a doteď toho lituju, takže to by bylo na úvod.
Nevím, kde a jak začít, a proto to budu psát klasicky svým stylem "piš, co tě zrovna napadá a kašli na nějaký pořadí".

------------------ obsahuje spoilery--------------------

Vždycky mě neskutečně dostane, jak někdo dokáže zorganizovat takovou nehorázně velkolepou televizní show. Musí to dát neskutečné množství práce a úsilí. Z pohledu někoho, kdo vyrůstá v Česku, je to vážně něco úžasného a v podstatě nikdy nepoznaného. Za takovými projekty musí stát stovky, ne-li tisíce lidí, kteří se ze sebe vždycky snaží vydat to nejlepší (alespoň to teda tak vypadá v porovnání s Čechama :D).
Teď se zaměřím spíš na Hey! Say! JUMP, protože to oni byli samozřejmě tím důvodem, proč jsem těch několik hodin strávila nalepená u streamu.

Hey! Say! JUMP vs Kis-My-Ft2
No, co k tomu říct. Dopadlo to přesně tak, jak jsem očekávala. Už od oznámení téhle kolaborace mi bylo jasný, že aby HSJ vyhráli, musel by se stát zázrak. Nejdřív bych si to dovolila trošku zkritizovat. Nepřišlo mi fér, že o výsledku v podstatě rozhodly jenom disciplíny z Kisumai BUSAIKU!?. Ano, dobře, HSJ prohráli štafetu v plavání, ale to nechme stranou. Určitě všichni víme, že HSJ nejsou moc zběhlí v "romantické" konverzaci s osobami opačného pohlaví. Zato Kis-My-Ft2 mají svoji show speciálně na tuhle "problematiku", takže to v podstatě dělají každý týden. (Doufám, že se nepletu. Nějaký díly jsem viděla, ale pravidelně to nesleduju.) Kisumai musí mít strašně moc zkušeností s těmahle disciplínama, i když u některých to tak nevypadalo. Kdyby součástí celé té kolaborace byla ta část s řetízkem u bazénu, štafeta v plavání a (((Yama---)))... a sprchování, neřeknu nic. To, co mi nepřišlo fér byla ta zřejmě rozhodující poslední část, kdy náhodně vylosovali jednoho ze členů a ten byl (z pohledu zarputilé fanynky HSJ) dost krutě vhozen do celkem nepříjemné situace. Asi radši nebudu komentovat to, kdo si jak vedl, protože to bychom tu byli ještě do zítra.
Pointou je, že "nezkušení" JUMP nebyli pro Kis-My-Ft2 žádným soupeřem. Jiskřičku naděje ještě vykřesali naprosto kouzelný Hikaru a "asdfghjkl" Yam.

Přesuňme se k basketu, respektive k "Super Dunk" (snad se to tak jmenovalo :D)
Všechno spočívá v tom, že 8 členů "ťukne" míčem o desku s košem (basketbalový pojmy vážně neovládám, takže pardon :D) a devátý se do toho koše má trefit. Jak jednoduše to zní, co?
Už si přesně nepamatuju, na kolikátý pokus se to klukům povedlo (něco mi říká, že na 7.), ale na počtu pokusů nezáleží. Ti kluci ze sebe vydali naprosto všechno a i když se jim nedařilo, prostě se vrátili na start a zkusili to znova. Nikdy to nevzdali, ani když sebou třískli o zem (k tomu se dostaneme).
Vždycky, když o sobě budu pochybovat, nebo se nad něčím stresovat, nebo mi bude chybět sebevědomí, nebo nebudu mít motivaci, vzpomenu si na tyhle kluky. Sice tu mluvím převážně o HSJ, ale vztahuje se to samozřejmě i na ostatní Japončíky. ^_^

Vždycky, když budu potřebovat připomenout, co chci ve svém životě dokázat, pustím si tohle.
https://twitter.com/JNUEMWPS140/status/757132345333780480…
Nikdy nezapomenu na tu euforii, když Takaki krásně zavěsil. Tyhle emoce se nedají s ničím srovnávat. Upřímně ani taková radost z medaile na MS v hokeji se tomu nevyrovná. Moje "citové pouto" se kompletně připnulo k těmhle klukům.

Pojďme dál
Do velkolepého finále postoupily 3 školní týmy a vítězem se stal tým, jehož "patronem" byl kdo jiný než MVP (most valuable player; podle Daikiho) Yuto. Ten má na všechny tyhle typy soutěží štěstí, což se nedá říct o našem Yamadovi. Ten kluk se vždycky tak moc snaží, až si nakonec "sám" ublíží. Připomnělo mi to Zeus 2, kde Yam nemohl pokračovat v další disciplíně, protože byl kompletně domlácený, ale to je zase jiný příběh.
Yam je můj jasný ichiban, takže když tvrdě přistál na zemi, skoro se mi srdce zastavilo. I napříč tomu, jak rychle se z té země dokázal (s pomocí Yuttiho) zvednout, muselo to fakt bolet. ((Osobně nejsem sportovní typ, takže na zemi moc často neskončím, ale když mě jednou na těláku omylem skosil spolužák, pár vteřin jsem vůbec nevnímala a doteď si nevzpomínám, co se vlastně stalo, takže si asi umím představit, jak tvrdé a nepříjemné to muselo pro Yamadu být. Takhle rychle jsem se rozhodně nezvedla :D)) I když bylo vidět, že ho to bolí, hned s ostatníma běžel zpátky na start, aby to mohli všichni zkusit znova. Tak moc u kluků obdivuju to jejich odhodlání, někdy je to až neskutečný.

Vypíchnu tu asi ještě pár momentů, které mě naprosto odrovnaly.
Třeba tenhle >https://twitter.com/harupe_viva9/status/757190541784256512
Ten vysokej týpek je pravděpodobně basketbalová hvězda. Se všema účastníkama si šel podat ruku, ale našeho nevýrazného (neposmívám se mu! :D) Chinena asi prostě přehlédl. Toho si všimnul Yabu a bez přemýšlení po tom týpkovi prostě šáhl, aby mu naznačil, že na Chinena zapomněl. Asi jsme všichni zvyklí na to, že Chinena všichni v HSJ rozmazlují ((že, Yam? :D)), ale tenhle moment byl prostě krásný.

Jdeme dál

https://twitter.com/arym_0304/status/757191418804858880
Tenhle moment byl krátce po tom, co se Yam poroučel k zemi a hned naklusal zpátky na start. Keita asi netřeba komentovat :')
https://twitter.com/___nul222/status/757191535838502912
Dai-chan, Chinen, Yabu a Yam neváhají pomoci :')
https://twitter.com/a_mero25/status/757197244193918976
Hned další pokus po tom, co Yam skončil na zemi, se mu jeho střela nepovedla a všichni o něj mají starost :')
https://twitter.com/ann_622/status/757112341741776896
Inoo-chan okusil svou vlastní medicínu. Respektive všichni jeho "kolegové" dopadli svým způsobem podobně, až na to, že Íjo to měl celý řídit, takže určitě nepředpokládal, že by se to obrátilo proti němu :D
https://twitter.com/HikutoYosshi/status/757017518078844928
Yamachii se nedokáží dohodnout, kdo mačká tlačítko :D
Taky jedna momentka od Kis-My-Ft2
https://twitter.com/hiroka_1022/status/756956374341259265
Když slavné trio potká svoje klony
https://twitter.com/ichi5bana10/status/757135518622593024
Asi netřeba komentovat jejich pouto :)

Někdy klukům až závidím, jaký pouto mezi sebou mají. Oni mezi sebou mají pouto, které jsem za celý svůj život nikde jinde neviděla. Navíc cítím, že to pouto se nevztahuje jenom na ně, ale i na všechny, kteří je mají rádi a podporují je. Možná by se to někomu mohlo zdát jako naprostá ztráta času, ale já vím, že bez těch kluků bych nikdy nebyla tím, čím jsem. Nikdy. Znamenají pro mě tolik, že v tuhle chvíli je nic nepředčí.

Tady to asi uzavřu, protože už zase popisuju svůj život jako Johnny's fangirl. No co, holt nedokážu vypnout. Jsem fangirl 24/7.

Nakonec asi nezbývá nic jiného, než poděkovat každému, kdo se dočetl až sem. Děkuju ^_^
A úplně nakonec,

Ryosuke, Dai-chan, Keito, Íjo, Chii, Hikaru, Takaki, Yabu a Yutti,

DĚKUJU ZA TUHLE NESKUTEČNOU JÍZDU!
PS: Absolutně nechápu, jak se Inoo-chan dokázal umístit na předposledním místě. To je mega úspěch!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama