Poslední příspěvek roku 2015

14. srpna 2016 v 20:38 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Poslední týden jsem tak nějak předběžně přemýšlela, o čem bych v posledním příspěvku tohohle roku na FB napsala. Nic moc mě nenapadlo, a tak jsem si říkala, že prostě počkám a budu psát až o tom, co mě v daný moment napadne. Tady jsem narazila na menší problém.
Hey! Say! JUMP měli včera a dneska koncerty, takže jsem celý dva dny strávila na Twitteru a jako by toho nebylo málo, Johnny's Countdown mě pak absolutně dorazil. V dobrém slova smyslu, samozřejmě. Mám plnou hlavu Johnny's, HSJ a hlavně teda Yamady. Takže pokud bych zrovna teď měla něco napsat, byla by to slohovka o mém fangirl životě a mám pocit, že minule to dopadlo podobně. :D Zkrátka si v hlavě musím poskládat celý ty úžasný dva dny a troufám si říct, že to byly jedny z nejlepších dnů roku. Nenapadá mě moc věcí, který by se jim dokázaly vyrovnat.
Musím se přiznat, že jsem se od začátku školního roku začala ve svém životě trochu ztrácet a hledat, ale kluci mi prostě každý a každičký den ukazují správnou cestu, po které mám v plánu se vydat. Cítím se, jako by mě teď nikdo nedokázal zastavit. Cítím, že svého současného životního cíle vážně můžu dosáhnout. Věřím, že když něco strašně moc chci a půjdu si zatím, tak se všechna přání a sny splní, i kdyby se měl stát zázrak.
Kluci přinesli do mého života nové světlo, ať si říká kdo chce, co chce. A až se mi znovu pokusí jistá osoba promlouvat do duše, jak nemám žádnou naději a jak mám řídit svůj život, tak se jenom pousměju nad tím, že ta osoba nepoznala takové štěstí a pocity jako znám já.
Tak jo, stalo se to, co jsem nechtěla. :D Je ale fakt, že jsem to mohla sama od sebe očekávat, no.

Na závěr vám teda všem přeju šťastný Nový rok. Ať se vám splní vaše sny, přání a touhy. Ať nikdy neztratíte důležitou motivaci a nesejdete z cesty, po které chcete v životě jít. Ať jste zkrátka šťastní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama