Věříš v lásku na první pohled? Proč, nebo proč ne?

14. srpna 2016 v 20:39 | JPYamasuke |  Ze života fangirl
Tohle repostuju z Facebooku. Jedná se o reakci na otázku na ASKu.


OTÁZKA NA ASKU: Věříš v lásku na první pohled? Proč, nebo proč ne?

Asi ne, pokud to mám vzít z vlastní zkušenosti = z lásky k mým Japončíkům :D
Ani jeden z mých největších oblíbenců se nestal mým oblíbencem pro to, jak vypadal. Nikdy to nebylo tak, že bych se zamilovala jen na první pohled.

U Tegoshiho to bylo tak, že se mi líbil jeho hlas, a tak mě o něm zajímalo i něco víc. Stačilo si přečíst pár jeho rozhovorů a já se zamilovala do jeho odpovědí.

U Yamady to bylo celkem podobný. Asi rok a půl jsem ho vídala jen tak bokem - úplně poprvý, když jsem koukala na One Pound no Fukuin s Kamenashim v roli boxera a s Yamadou, který hrál syna ženský, co měla boxerský klub a tělocvičnu. Je pravda, že jsem na to koukala jenom kvůli Kamemu, takže jsem těm bokem nevěnovala moc pozornosti. Vím, že Yamada mě tam trošku zaujal a při lehkém gůglení jsem maximálně zjistila, že je "v tý skupině, kde jich je hodně". Největší chyba mýho života. Automaticky, aniž bych si poslechla jedinej song, jsem rozhodla, že "je jich na mě moc, ty sledovat nebudu". V tý době mi úplně stačili NEWS a KAT-TUN, a proto jsem neměla důvod hledat další skupinu.
Znovu jsem se s Yamadou setkala, když se na FB objevilo koncertový PVčko k songu FOREVER. Strašně se mi to líbilo. Jenže já ani nevěděla, kdo to zpívá. Nějak mě to nezajímalo. Pak jsem si všimla jednoho povědomýho týpka. "Hele, malej Yamada! To jsou ti, co jich je hodně." Jak já se tomu teď směju :D Ale fakt jsem to řekla. "malej" samozřejmě ne kvůli jeho výšce! Ale kvůli jeho roli s Kamem. :D
No a zase nic. Písnička, kterou jsem si pouštěla často, ale nikdy se na JUMP nepodívala. Ne, že by mě nezaujali, ale já jednoduše neměla potřebu hledat další skupinu.
Pak jsem Yamadu potkala znovu. Dávali jeho dorama - Kindaichiho. To mi bylo samozřejmě úplně jedno, dokud jsem nezaznamenala, že ve třetí epizodě hraje Massu. Lehce jsem ten díl přeskákala, abych koukla, co tam Massu vlastně vyvádí. Takže zase nic.

Hádám, že až teď se to začalo pomalu lámat. NEWS vydali akorát singl ONE -for the win- a to bylo všechno. Když v srpnu (jsme v roce 2014) měli vydat singl Nyaro, kterej samozřejmě nevydali (anebo to byla jen mylná informace), tak jsem už byla hodně zklamaná. Nebyla jsem na ně naštvaná, jen jsem potřebovala tu svoji dávku NEWS a ta nepřicházela.
KAT-TUN na tom nebyli o moc líp. Singl In Fact... ne... nelíbil se mi :D Pak album come Here ... samotný song skvělej, zbytek alba... no sem tam tam byly pěkný songy, ale nezaujaly mě.
A pak dlouhou dobu vůbec nic. KAT-TUN sice měli tour, ale z toho já samozřejmě nic nemám, dokud nevyjde DVD, na který se čeká pěkně dlouho.
NEWS i KAT-TUN mě v podstatě nechali minimálně půl roku bez singlu, alba, televizní show (Shounen Club Premium nepočítám :D). A poslouchat pořád ty samý songy dokola už 2 roky mě nebavilo. Prostě jsem potřebovala novou krev. Občas mi tam skočili Arashi, Sexy Zone, Kis-My-Ft2 nebo Kanjani8. Ale jak jsem se dostala k JUMPu a Yamadovi? Proč jsem se rozhodla zrovna pro ně?
Vlastně, nezabijte mě, ale... úplně si to nepamatuju :D Teď se cítím fakt blbě :D Píšu tady pomalu sloh o tom, jak jsem potkala Yamadu a pak mi dojde, že si to vlastně nepamatuju... No co už :D
SUMIMASÉÉÉÉÉÉÉÉÉN...
Tak to se fakt omlouvám :D To mi dřív nedošlo :D
Však já to ani nepíšu o lásce na první pohled, ale pomalu o svém životě jako Johnny's fangirl :D
Odteď budu jenom hádat, ale pravděpodobně jsem viděla na FB PV k songu Weekender a možná, že ten mě dostal k tomu, abych začala Hey! Say! JUMP cíleně vyhledávat.
Já tak chtěla psát o tom Yamadovi, ale fakt mám totální okno... :D
Ale proč zrovna Yamada? Nebudu si nic nalhávat. Bylo to určitě proto, že každý PV mi ho cpalo přímo do ksichtu :D Nechci, aby to vyznělo hnusně, ale tak to je. Pořád jenom Yamada, Yamada a zase Yamada. Nedokázala jsem se ubránit a jednoduše mě pohltil. S každým songem, co jsem slyšela, jsem ho měla radši a radši. Možná, že tady to byla láska tak na třetí nebo čtvrtý pohled a poslech.

No dobře. Měsíce plynuly a Yamada se u mě dostal na úroveň Tegoshiho, kterej byl můj ichiban. Aktuálně to je tak, že se oba dělí o pomyslnou první příčku. Nedokážu se rozhodnout, kdo z nich je ten nejlepší. Nejde to. Jednoho mám ráda kvůli tomuhle a druhýho zase kvůli tomuhle. To, co nemá Tegoshi, to má Yamada a to, co nemá Yamada, má Tegoshi. Asi ani nedokážu konkrétně říct, v čem je ten nebo onen lepší. Prostě jsou oba první. Vyřešeno.

Teď se s dovolením vrátím k tomu prvnímu pohledu a vyvrátím to.
Zase si nejsem stoprocentně jistá, jak to doopravdy je s druhým a teda i třetím místem. Přibližně v květnu tohohle roku se můj žebříček docela otřásl. Tím nechci říct, že by z něj někdo vypadl, ale naopak.

Objevil se jeden člověk, co mi při každém pohledu, při každém jeho slově říkal, "že i on chce být v mém pomyslném žebříčku vysoko!" Přišel jako blesk z čistýho nebe a dostal se na druhý místo. Na druhý místo v JUMPu a na druhý místo celkově. Sice se o druhý místo pravděpodobně dělí s Taguchim a Kamenashim, ale ten jeho skok byl neuvěřitelnej. Proč?
Vůbec jsem toho člověka neměla ráda. Ah, ještě ze mě nevypadlo, kdo to byl co? Nebyl to nikdo jiný než Iio-kun... teda... Inoo-kun (Kei)... :D To jsem si nemohla odpustit :D Očas vážně přemýšlím, jestli se fakt nejmenuje Iio :D
Jak už jsem zmínila, já ho neměla ráda. Nelíbil se mi. Nelíbil se mi jeho hlas a přišlo mi, že se za každou cenu snaží bejt strašně vtipnej. Ale pak se to najednou zlomilo. Nevím proč a ani nechápu jak. Nicméně jsem strašně ráda za to, že se to stalo. On byl člověk, kterýho jsem přeskakovala. Asi mi nebyl sympatický. Teď ho ale vysloveně hledám a hltám každý jeho slovo. Proč? Protože Iio-kun je strašně random! :D Nikdo nikdy neví, co z něj vypadne. Dneska se mi už Iio líbí celej. Líbí se mi jeho hlas a jsem strašně ráda, že v JUMPing CAR dostal tolik prostoru. Iio má totiž to, co nemá Yamada, a proto se u mě dostal tak vysoko.

Abych to nějak shrnula.
Nikdy to nebyla láska na první pohled.
Iio byl ten, koho jsem vůbec neměla ráda a pak se z ničeho nic vyšvihnul strašně vysoko. To je jasný důkaz toho, že láska na první pohled neexistuje. Ne u mě.
Ale zase je pravda, že tu mluvím a básním o lásce a přitom by každý mohl namítnout, že "to není láska! Co to je za lásku? Nemůžeš bejt zamilovaná. Nemůžeš je milovat. Nemůže to bejt láska." S tím úplně souhlasím, ale zároveň ne. Je to pravda, anebo není? Nevím. Je mi jedno, kdo to jak vidí.
Pro mě jsou ti kluci (ne jenom ti tři, prostě všichni, které mám ráda) opravdu důležití.
Cítím to každý den jinak.
Někdy mi přijde, jakoby to byli moji kamarádi, jindy se zase cítím jako bych čekala, až někdo z nich otevře dveře od mého pokoje a řekne: "TADAIMA!"
Občas, když se koukám na koncert DVD nebo na jednu z televizních show, citím se, jako bych byla jejich máma. :D Nikdy jsem nic takovýho necítila. Je mi 16, ale cítím se takhle? Proč? Prostě a jednoduše mě přepadne pocit, že jsem na ně strašně pyšná a hrdá. Jsem šťastná, když se smějí, jsem šťastná, když se jim něco podaří, jsem šťastná, když jsou šťastní i oni.
Je mi jasný, že se asi takhle cítí skoro všechny jejich fanynky (nebo i fanoušci? :) ), ale ten pocit je zkrátka krásný a strašně cenný.
Myslím si, že kdybych na kluky nikdy nenarazila, můj život by stál doslova za hov-... za nic. Možná bych přežívala na anime, ale u toho bych asi taky brzy dojela na konec těch nekonečných kolejí. Anime i manga mi daly do života hodně, ale nedokázaly mi dát to, co mi dali kluci. Moji kluci.
Už jsem něco podobného psala na konci minulého roku, ale ráda to napíšu znova. Problém je v tom, že tohle měla bejt odpověď na otázku z Asku - "Věříš v lásku na první pohled? Proč, nebo proč ne?" A heleme, kam jsem se až dostala. :D

Nevím, jestli tady mám pokračovat. Chtěla bych, chci tady napsat úplně všechno, ale nemyslím si, že bych to všechno sepsat dokázala.

PS: Děkuji fakt každé duši, která si to přečetla. Je mi jasný, že nikdo jiný, než fanynky Johnny's a moje máma si to nepřečtou, takže pokud to přečte ještě někdo další, řekněte si pak o lízátko.
PPS: Z tohohle bude pěkně dlouhej sloh.
PPPS: Přikládám moji první staženou fotku od každého z trojky. :)
PPPPS: Teď mi došlo, že Iio na tom druhým místě není sám, ale už to nechám bejt. :D Snad mi to Taguchi a Kame nebudou mít za zlý.
PPPPPS: Má to 1570 slov a to jsem vlastně nic nenapsala :O
PPPPPPS: Nečetla jsem to po sobě, tak pardon za chyby. :(

Tegoshi (09.09.2013)
Yamada (08.10.2014)
Inoo, neboli Iio - u něj první fotku dát nemůžu, víte proč :) Takže to bude ta z doby, kde to začalo (+-08.05.2015)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama