Potato 12.2016 - Ryosukeho část

5. prosince 2016 v 12:44 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Krátké předvánoční povídání s Ryosukem ^_^
1) Tvá přítelkyně mešká na vánoční rande! Kolik minut budeš čekat, než ztratíš trpělivost?
Budu čekat tak dlouho, jak bude třeba. V práci bych si to nemohl dovolit, ale kdyby to bylo v mém volném čase, nedělalo by mi to problém. Když už se nějakou dobu známe, tak bych to asi přešel se slovy "Nevadí mi to." Nechci, aby se se mnou cítila nepříjemně. Myslím, že je to podobné, jako když trpělivě čekám v kavárně na svého kamaráda. Nicméně bych nedokázal překousnout, kdyby Dai-chan přišel pozdě. (:D) Jeho časové pásmo je nějak divně posunuté už nějakou dobu. Měl by s tím něco rychle udělat!

2) Na jaký film by ses chtěl koukat se svou přítelkyní během Štědrého večera?
Nenapadá mě žádný konkrétní, ale proč ne horor? Sice je moc nemusím, ale zní to jako zábava. Oba bychom při strašidelné scéně křičeli "kya~ ♡" a já bych možná udělal něco jako tohle (schová si obličej do dlaní a jedním okem sleduje škvírou mezi prsty film). (:D)
Nebo možná bychom si mohli pustit Útěk z vězení, při kterém bychom si museli nervózně kousat nehty. Chtěl bych si u toho povídat. "Co bys v té chvíli udělala ty?" nebo "Dáme další díl?" To by mě bavilo.

3) Kdy se stáváš nerozhodným?
Nemám potíže si vybírat jídlo v restauraci, ale dělalo by mi problém, kdybych se s někým někde ztratil. Hlavně bych byl v koncích, kdyby ten druhý řekl: "Vymysli něco!" (:D) V takovém případě bych si musel připravit několik možných variant a nechat toho druhého rozhodnout. "Co je lepší? ___, ___, nebo ___?"
Nemůžu se rozhodnout, když vybírám dárky. Stává se to vždycky každý rok, když musím vybrat dárek pro vánoční večírek JUMP, kde si dárky náhodně předáváme. Je to především tím, že chci pokaždé vybrat něco, co potěší úplně každého.

4) Co máš v plánu dělat během svého volného času?
Nejprve si uklidím pokoj, vydrhnu podlahu, zapnu vysavač, vyčistím všechna místa, kde se drží otisky prstů… Budu uklízet v rámci svých možností, pak zapnu hru a v klidu si zahraju online. Mezitím už budu vědět, v jaké jsem herní formě (:D) a pokud bude dobrá, prostě se víc ponořím do hraní. Když se mi nebude dařit, pustím si film. Mám koupených hodně DVDček, ale ještě jsem je neviděl všechny, takže se na ně kouknu. Později si domů objednám jídlo, abych už nemusel chodit ven. Tím skončí celý den. Není to nic extra, co? (:D)

5) Kdy sis naposledy řekl: "Konečně je to tady!"?
No, zítra vychází jedna hra, kterou mám předobjednanou. (^_^) Den, na který jsem tak dlouho čekal, konečně nadešel~ Vsadím se, že té hře postupně propadnu, ale protože jsem při hraní neskutečně šťastný, nikdo mě nedokáže zastavit! (:D)

6) Řekni nám, co je nového!
Jakmile jsem v obchodě spatřil obraz s fotografií krajiny, musel jsem ho hned koupit. Jenže byl tak těžký, že se mi ho nepovedlo přichytit ke zdi. Jenže já jím chtěl za každou cenu vyzdobit svůj pokoj, takže jsem zkusil koupit obrazovou lištu. Nakonec se mi to podařilo a vypadá to fakt skvěle! Celý pokoj teď působí vážně stylově.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hikarumi Hikarumi | Web | 7. prosince 2016 v 18:55 | Reagovat

Parádny preklad <3 Ale tak, čo iné od teba čakať! :D (A samozrejme, znova je tu Ryosuke :D) Urobíš mi radosť - Máš v pláne aj Yuriho časť? :33

2 JPYamasuke JPYamasuke | E-mail | Web | 7. prosince 2016 v 19:26 | Reagovat

[1]: Děkuji, děkuji :'D Kdyby se mi někde povedlo najít Yuriho půlku v aj, tak klidně, ale zatím mi přes nos nepřelítla :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama