Cain and Abel EP10 [CZ titulky]

13. ledna 2017 v 21:22 | JPYamasuke


Hlavní hrdina Takada Jú pracuje v rodinné firmě, kterou vede jeho otec Takada Takajuki spolu se starším perfekcionistickým Júovým bratrem Rjúičim. Otec preferuje Rjúičiho a už od dětství si Júa v podstatě nevšímá. Není proto divu, že Jú touží po otcově uznání a lásce. Jednoho dne Jú poznává Jahagi Azusu, která taktéž pracuje v rodinné firmě Takedových. Ačkoliv jejich setkání nebylo zrovna nejpříjemnější, Jú se do Azusy postupem času zamiluje. Jenomže Azusa má oči jen pro jeho staršího a úspěšnějšího bratra Rjúičiho. Není to ovšem nic zvláštního, když spolu ti dva randí. Jú si v té době začíná také uvědomovat, co je pro něj opravdu důležité a jaký je vlastně jeho vztah k vlastní rodině.

EP10

S radostí oznamuji, že celá série Cain and Abel je nyní přeložena!Nejprve cíítím potřebu se omluvit za to, že titulky pro poslední díl vyšly až po takové době.
Ve škole toho na mě bylo hodně a navíc mě teď trápí zdravotní problémy, díky kterým bylo obtížné sedět u PC byť jen pár minut. Nicméně jsem ráda, že dneska se to natolik zlepšilo, že se mi povedlo titulky konečně dodělat.

Nakonec bych vám všem, kteří jste se koukali, chtěla poděkovat za přízeň. Nedostalo se mi příliš zpětných reakcí, tak pokud bude mít někdo z vás chuť, budu jedině ráda, když si přečtu jakýkoliv komentář. Určitě ocením i nahlášení chybiček a případně rady. Děkuju vám! :)

Varování: fangirl kecy!

Cain and Abel je nejaktuálnějším Ryosukeho počinem, a proto jsem nesmírně ráda, že jsem se společně s ním mohla vmotat do byznys světa. Sice to není úplně odvětví, kde bych chtěla pracovat, ale rozhodně to byla zajímavá zkušenost. Nebudu tady hodnotit CaiAbe jako takové, ale nemůžu tenhle článek ukončit bez toho, aniž bych Ryosukeho vychválila.
Jsem nesmírně šťastná, že mi Ryosuke pomohl překonat mou lenost a zároveň nikdy neutuchající touhu po překladu seriálu. CaiAbe se stává mým prvním přeloženým dorama, což pro mě znamená mnoho. Rozhodně nelituji toho, že si tu pomyslnou první příčku zabere zrovna Takada Jú. Z mého velice subjektivního pohledu Ryosuke odehrál Júa naprosto fantasticky. Těší mě, že jsem svědkem toho, jak se ten kluk s každou další odehranou minutou zlepšuje. Jsem na něj strašně pyšná! :)

Celý tenhle můj projekt mě znovu utvrdil v tom, že když se do něčeho pustím, můžu to dotáhnout do úspěšného konce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama