Duben 2017

Ryosukeho táhnoucí se zranění

20. dubna 2017 v 20:13 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Pokusím se vám shrnout veškeré informace, které se mi povedlo vyčmuchat o Ryosukeho zranění, popřípadě zraněních, které si přivodil minulý rok a nejspíše jejich následky stále trvají.

Ryosukeho JUMPaper z 19.04.2017 [CZ]

19. dubna 2017 v 15:21 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Jak možná někteří víte, Hey! Say! JUMP mají svou vlastní rubriku na JWEBu, který slouží jako jeden z zprostředkovatelů spojení mezi Johnny's idoly a fanoušky. Tato služba je placená a není tedy možné se na ni jiným způsobem dostat. Tedy pokud neznáte někoho, kdo je ochoten vám novinky od vašich oblíbenců přeposílat. Samozřejmě, že to asi není úplně legální, ale zároveň by se dalo polemizovat o tom, zda je opravdu nutností za něco takového platit. Určitě jsem otevřená diskuzi na toto téma, ale to není tím hlavním důvodem k tomuhle článečku.

Na začátku dubna se upgradoval JUMPaper a aktuálně funguje tak, že každý ze členů HSJ píše každý měsíc takový svůj, dalo by se říci, blog. Zrovna dnes ten svůj vydal Ryosuke a mě přepadla neskutečná touha vám ho tady ukázat.
Přispěl k tomu i fakt, že v neděli (17.04.2017) se konal v Tokyo Dome Johnny's Sports Day 2017, kterého se zúčastnilo spoustu Johnny's skupin. HSJ s Ryosukem nevyjímaje. No věc se měla tak, že Ryosuke se nezapojil do žádné ze soutěží a mohl tedy ostatní jen podporovat a povzbuzovat, což se mu podle reportů náramně dařilo. Bohužel to pouze dokazuje, že Ryosukeho zdravotní problémy, které ho provázejí už několik měsíců, se s ním stále táhnou. A tady se vracím zpět k důvodu, proč jsem se rozhodla začít překládat jeho JUMPaper(y). Ryosuke se v tom dnešním krátce vyjádřil k jeho absenci v soutěžích a myslím si, že každý má právo si tohle přečíst nehledě na to, zda JWEB platí nebo ne.

Nechci slibovat, že se tu ihned v den vydání jeho JUMPaper objeví i česky, ale rozhodně bych Ryosukemu chtěla věnovat svůj čas i tímto způsobem. Nejsem si jistá, zda se budu vracet k jeho starším JUMPaperům, ale kdo ví...


Itadaki High Jump [14.12.2016] (Yamada, Chinen, Inoo) - CZ titulky

14. dubna 2017 v 15:12 | JPYamasuke |  Hey! Say! JUMP

Ryosuke už pěknou dobu usiluje o to, aby ho štáb vyslal na úkol s dětmi. Nyní dostává svou šanci, aby dokázal, že dokáže pomoci dětem překonávat jejich strach! Ovšem zvládne vůbec Ryosuke překonat ten svůj?


CZ HARDSUB: MEGA


A jestli jste zvědaví, jak se se svým největším strachem pere Hikaru, koukněte SEM k Hikarumi.

Myojo 03.2013 - přítelkyně - Ryosukeho část

12. dubna 2017 v 19:58 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Ryosuke nám poodkryje pár informací týkajících se jeho potencionální přitelkyně.


Fullmetal Alchemist (live-action) trailery - CZ titulky

8. dubna 2017 v 17:37 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Už relativně dlouho jsem tady na blog nic nehodila, takže tenhle mini-článeček je něco jako můj comeback po třech měsících!