Červenec 2017

Heisei9

27. července 2017 v 14:06 | JPYamasuke |  Hey! Say! JUMP

Tak jsme se s Hikarumi dohodly, že se konečně oficiálně spojíme dohromady pod jednu překladatelskou skupinu! ^_^

Všechny moje budoucí překlady teda budou vycházet tam, takže tenhle blog mi teď bude sloužit jako takový speciální místečko jenom pro mě osobně, kdybych tu potřebovala něco zveřejnit nebo tak.

Fullmetal Alchemist trailer 3 [CZ]

17. července 2017 v 15:02 | JPYamasuke
Tohle je jenom krátké oznámeníčko, že jsem nasubovala třetí trailer pro Fullmetal Alchemist, tak můžete kouknout SEM.


Ryosuke na Japan Expo v Paříži (Fullmetal Alchemist)

8. července 2017 v 19:10 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
[EDIT 9.7. 1:00] Ryosukeho druhou zastávkou pro Fullmetal Alchemist tour bylo Japan Expo v Paříži. Včera (7.7.2017) se představil na FMA panelu spolu s Tsubasa Hondou (hrála Winry Rockbell, tedy Edovu nejlepší kamarádku) a panem režisérem Fumihiko Sorim.

Taky jsem přidala pár fotek do galerie z Ryosukeho návštěvy Los Angeles. Odkaz najdete tady, společně s reportem. Podle tohohle článku odcestoval Ryosuke do L.A. 2.7. a hned další den se zúčastnil Anime Expo. 5.7. dorazil do Paříže, druhý den měl volný a v pátek 7.7. se konalo Japan Expo. Teď se Ryosuke vydá domů do Japonska, kde ho 12.7. čeká poslední část FMA tour. ((nevím, zda jsem ty dny pochopila správně :'D)) FMA live-action tým obletěl doslova celý svět, přičemž urazili 27 654 kilometrů! VIDEO Byl to doslova "Hey! Say! JUMP" kolem světa!


Anime Expo 2017: Fullmetal Alchemist live-action Panel [CZ]

5. července 2017 v 16:11 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Kompletní přepis panelu FMA na Anime Expo 2017 v Los Angeles, kterého se zúčastnili Ryosuke a režisér Fumihiko Sori.

Rozhodla jsem se otázky na Ryosukeho překládat tak, že je mu tykáno. Naopak mi to přišlo strašně divné, tak proto takhle :'DRyosukeho JUMPaper z 05.07.2017 [CZ]

5. července 2017 v 12:08 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Ryosuke se nejspíš nudil na svém hotelovém pokoji v L.A., a tak napsal nový JUMPaper!
Chtěla bych upozornit na to, že Ryosuke byl v L.A. (pravděpodobně) od neděle 2.7., v pondělí se zúčastnil Anime Expo a včera napsal tenhle JUMPaper, jenže kvůli těm zmatkům v časových posunech se tenhle JUMPaper objevuje s dnešním datem, tedy 5.7. Berte to tedy tak, že je spíš včerejší a psaný někdy odpoledne (můj odhad).Ryosuke na Anime Expo v Los Angeles (Fullmetal Alchemist) - část první

4. července 2017 v 1:59 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
[EDIT 4.7.17] Takzvané shrnutí Ryosukeho účasti na Anime Expo v L.A. v "afektu". Jinak řečeno se jedná o úplně první reporty, které byly psány z místa dění a přímo od fanoušků. Tohle bude první část, kterou budu věnovat Ryosukemu a Los Angeles. V té další bych se věnovala tiskové konferenci (jestliže opravdu bude záznam) a později bych se zaměřila na samotný film.

"Občas je vlastně super být chibim."