Ryosuke na Japan Expo v Paříži (Fullmetal Alchemist)

8. července 2017 v 19:10 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
[EDIT 9.7. 1:00] Ryosukeho druhou zastávkou pro Fullmetal Alchemist tour bylo Japan Expo v Paříži. Včera (7.7.2017) se představil na FMA panelu spolu s Tsubasa Hondou (hrála Winry Rockbell, tedy Edovu nejlepší kamarádku) a panem režisérem Fumihiko Sorim.

Taky jsem přidala pár fotek do galerie z Ryosukeho návštěvy Los Angeles. Odkaz najdete tady, společně s reportem. Podle tohohle článku odcestoval Ryosuke do L.A. 2.7. a hned další den se zúčastnil Anime Expo. 5.7. dorazil do Paříže, druhý den měl volný a v pátek 7.7. se konalo Japan Expo. Teď se Ryosuke vydá domů do Japonska, kde ho 12.7. čeká poslední část FMA tour. ((nevím, zda jsem ty dny pochopila správně :'D)) FMA live-action tým obletěl doslova celý svět, přičemž urazili 27 654 kilometrů! VIDEO Byl to doslova "Hey! Say! JUMP" kolem světa!I tentokrát jsem připravila fotogalerii z akce. Jméno a heslo je stejné jako u L.A. > "YamaEdo"

Bohužel musím říct, že oproti FMA panelu v L.A. je většina včerejších reportů tak nějak rozházená. Vůbec nevím, jak mají jít všechna videa po sobě a díky jazykové bariéře se toho ode mě asi moc nedozvíte. :') Tenhle článek bude tedy trošku víc hektický, tak snad mi to prominete.

Fanoušci se načekali pár hodin, než byli vpuštěni do haly, kde měl panel probíhat. Jenže jakmile se dveře otevřely, někteří z nich se chovali jako utržení ze řetězu a snažili se dostat co nejblíže k pódiu i přes mrtvoly. Nebudu taky kydat hnůj na různé národnosti těhle fans, ale jeden Japonec byl prý obzvláště hrubý, což vyústilo v to, že ho pořadatelé vyhodili. :)


Samotný panel začal puštěním FMA traileru číslo 2.

Za skandování svého jména se na pódium dostal Ryosuke, doprovázen Tsubasa Hondou a režisérem Fumihiko Sorim. VIDEO
Ryosuke a Honda si každý přinesli bambusovou větvičku s přáníčky. Bylo to z toho důvodu, že právě včera se v Japonsku oslavoval svátek Tanabata. Ryosuke se chystal všem přítomným vysvětlit, proč si větvičky přinesli, ale když už se chystal začít mluvit, zjistil, že nemá zapnutý mikrofon... Jako obvykle. Jakmile ho zprovoznil, řekl něco ve smyslu "Zkouška mikrofonu!" (strašně roztomile) a pověděl něco o tomto svátku (VIDEO), ale kdyby vás tohle téma více zajímalo, koukněte třeba sem.


Stejně jako v Los Angeles, tak i v Paříži všechny fanoušky Ryosuke pozdravil místní řečí, tedy francouzštinou. (VIDEO VIDEO)

"Bonjour! Je m'appelle Ryosuke Yamada. Je joue le rôle de Edo. C'est la première fois que je viens à Paris! Merci beaucoup d'être venus. *diváci tleskají* Thank you. Amusez-vous bien! Thank you!"

"Ahoj! Jmenuju se Ryosuke Yamada. Hraju roli Eda. Je to poprvé, co jsem v Paříži. Děkuju, že jste přišli. *diváci tleskají* Děkuju. Bavte se! Díky!"

Ne, že bych chtěla Ryosukeho naprášit, ale... ;) Každopádně se na svůj taháček podíval asi jenom jednou, takže na něj buďme pyšní! ^_^
(Pro větší obrázek stačí kliknout.)


I Tsubasa Honda se představila ve francouzštině. I když se jí povedlo přepínat mezi FR, JP a ENG.
"Bonjour! Je m'appelle Tsubasa Honda. Enchantée. Je suis contente d'ête là ici. Je viens.. du Japon pour le Fullmetal Alchemist aaand sou da na~ Cette vue est merveilleux! Heavenly view! Merci beaucoup!"

"Ahoj! Jmenuji se Tsubasa Honda. Těší mě. Jsem ráda, že tu mohu být. Přijela jsem... z Japonska kvůli Fullmetal Alchemist a... Ó ano~ Je na vás krásný pohled! Boží pohled! Mockrát vám děkuji!"

A Fumihiko Sori nezůstal pozadu.
"Je suis réalisateur (de) Fullmetal Alchemist. Appréciez s'il-vous-plaît, thank you!"

"Jsem režisérem Fullmetal Alchemist. Prosím, užijte si to tu, děkuji!"


Jeden z pořadatelů se snažil nenápadně odebrat Ryosukemu a Hondě bambusové větvičky. Asi se podívejte sami, jak vtipně tahle situace dopadla. VIDEO VIDEO

I v Paříži se Ryosuke zmínil, že je opravdu rád za to, že je chibim. VIDEO VIDEO

S čím měl ovšem Ryosuke během panelu značné trable, byla židle. Protože je chibi, byla pro něj příliš vysoká, takže se nemohl posadit tak, jak chtěl. VIDEO

"Thank you!"
Teď bude pouze takový random report.
Ryosuke se hodně usmíval a dělal legrační obličeje, když něčemu nerozuměl nebo byl překvapený.

Pozorně si prohlížel fanoušky a především jejich uchiwy, na které občas zareagoval úsměvem nebo zamáváním.

Po každém tlumočení se uklonil.

Ryosuke prý ve skutečnosti nevypadá tak malý! (Z tohohle by měl takovou radost, kdyby to slyšel.)

Když se na něj díváte, jeho charisma a celá jeho aura vás naprosto pohltí a připadáte si, že on je tím jediným člověkem na světě. A co teprve, když se usměje!

Byl prostě šíleně úžasný.

Většinou lidé vypadají lépe na obrazovkách než ve skutečnosti, ale to o Ryosukem v žádném připadě neplatí. Když ho vidíte naživo, ani nebudete věřit, že je skutečný.

Ryosuke byl opravdu slušný a zdvořilý, stále s úsměvem na tváři. Pořád děkoval a odpovídal na všechny otázky velice profesionálně. Povídal celkem dost a často nás pobavil. Jeho výrazy mě naprosto dostávaly.

Bylo roztomilé, jak si Ryosuke a Honda mezi sebou špitali a smáli se. Ryosuke bývá okolo dívek hodně stydlivý, ale konverzaci si užíval.


Část vzkazu od Hiromu Arakawy zněla takto: "Z toho, co jsem viděla, každá postava ve filmu vypadá přesně tak, jak jsem si představovala. Chemie mezi Edem a Winry je perfektní."

V nové ukázce skáče Ed z výšky 10 metrů, udělá kotrmelec a tvář má od krve. Stejně se ale usmívá. Jako by Ed z mangy oživl. Je tam i část, kdy si Ed vytáhne svůj zničený automail a zahodí ho na zem, je to fakt pecka. Ten záběr je natočený tak, že Ed vypadá vysoký.

Podle Fumihiko Soriho byl nejtěžší scénou při natáčení souboj mezi Edem a Alem, jelikož Ryosuke se opět musel prát s "nikým". Ovšem Ryosuke to zvládl skvěle a přímo z něj sršely veškeré emoce, které jsou pro tuto scénu klíčové.

Jedna fanynka se zmínila, že hned co Ryosuke odešel z pódia, začal si v temnotě hrát se svým mobilem.

Některým fanouškům se dokonce podařilo předat Ryosukemu dárek!

Francouzští fans se zmínili, že po panelu by měla následovat tisková konference, ovšem od té doby o ni nikde nepadla ani zmínka, takže těžko říci, zda proběhla.


Tady mám pár videí, u kterých nemám ponětí, kam je zařadit, nebo k čemu by mohly patřit. U některých teda trošku tuším, ale raději je tu jen zanechám takhle, kdybyste se chtěli sami mrknout.


VIDEO --- VIDEO --- VIDEO

VIDEO --- VIDEO --- VIDEO

Na tomto účtě na YT je asi 9 videí z panelu.


A na závěr Ryosuke a Tsubasa Honda u Vítězného oblouku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Velvet Velvet | 8. července 2017 v 23:22 | Reagovat

Opět skvělý report, moc děkuju!! ;-)
Je neuvěřitelný, že byl TAK blízko :-D
Za těch několik málo dnů toho zvládnul strašně moc!! Tolik cestování, programů a přesto stále úsměv na tváři :D

Znovu děkuji!! :-)

2 JPYamasuke JPYamasuke | E-mail | Web | 9. července 2017 v 1:08 | Reagovat

[1]: Rozhodně je to nejblíž, co k nám kdy byl. Už minulý rok byl při natáčení v Itálii dost blízko, ale teď je to zase o kousek blíž! Třeba tu vzdálenost při příští návštěvě Evropy zase o něco sníží ^_^ Uvidíme ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama