Ryosukeho JUMPaper z 05.07.2017 [CZ]

5. července 2017 v 12:08 | JPYamasuke |  Ryosuke Yamada
Ryosuke se nejspíš nudil na svém hotelovém pokoji v L.A., a tak napsal nový JUMPaper!
Chtěla bych upozornit na to, že Ryosuke byl v L.A. (pravděpodobně) od neděle 2.7., v pondělí se zúčastnil Anime Expo a včera napsal tenhle JUMPaper, jenže kvůli těm zmatkům v časových posunech se tenhle JUMPaper objevuje s dnešním datem, tedy 5.7. Berte to tedy tak, že je spíš včerejší a psaný někdy odpoledne (můj odhad).
*Shinobi no Kuni = film, v němž má hlavní roli Ohno(-kun) Satoshi a hraje v něm i Chinen. Chinen je jeho obdivovatel celou svou duší. Nedávno někde přímo před ním dokonce řekl, že je to (možnost si s ním zahrát ve filmu) to nejlepší, co se odehrálo za celou jeho kariéru. Prý to přehluší i debut HSJ. (Ale známe Chinena, berme ho s rezervou :'D)

*Jak Ryosuke hovoří o těch "hloupých věcech", tak naráží na takovou pomluvu, která se nedávno drasticky šířila hlavně mezi japonskými fans. (My international jsem z toho měli akorát srandu.) Jednalo se o něco v tom smyslu, že Ryosukemu se hodně líbí Momo z TWICE a chtěl by ji mít za manželku. Nevím, jestli to vážně někde řekl, nebo je to jen vymyšlená blbost, každopádně to fakt nemyslel tak, jak to zní. (Ale známe japonské fans, že... Ti už spekulovali i o tom, že spolu něco mají. A i kdyby jo, tak je to snad jejich věc.)

Ryosuke se z Los Angeles nyní vydává do Paříže, kde se ještě jednou zapojí do propagace FMA. Čeká ho Japan Expo, kde by se měl objevit v pátek 7.7.2017.

A jestli se zajímáte o to, jak to vypadalo v L.A. během FMA panelu, neváhejte a koukněte sem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Extasy Extasy | Web | 22. července 2017 v 12:14 | Reagovat

Zase jsem se pobavila, dík za překlad :)
O té fámě tu slyším poprvé a ani trochu nechápu, proč je kolem toho takový humbuk. Holt jsme jiná mentalita. A ze stejného důvodu se nedivím, že byl z reakcí západních fanoušků na festivalu překvapený. Japonci jsou takoví umírnění, hrozně slušní a zdrženliví. To by asi koukal na drát, kdyby v Evropě, nebo v Americe udělali s klukama koncert :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama